Crazy In The Dark MC English
Pradžia Istorija Kontaktai
 
   
   
   
   
   
   
 
  Parama
 
Nuspresk pats, kur panaudoti tavo sumokamus valstybei mokescius jau dabar! Lietuvos Respublikos gyventoju pajamu mokescio istatymo (toliau - GPMI) 34 str. 3 dalies nuostatos itvirtina nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teise - nuo per mokestini laikotarpi (kalendorinius metus) gautu pajamu išskaiciuota (moketina) pajamu mokescio dalimi (iki 2 procentu) paremti pasirinkta ukio subjekta, kuris pagal Lietuvos Respublikos labdaros ir paramos istatyma (toliau - LPI) turi teise gauti parama. Tai paramos teikimo budas, nereikalaujantis iš gyventojo jokiu papildomu materialiniu išlaidu. Gyventojas turi teise mokesciu administratoriui nurodyti, kam pervesti pajamu mokescio dali ir tokiu budu paremti, jo manymu, labiausiai remtina visuomenei naudinga sriti. Neskyrus šiu 2 % nei vienai organizacijai, sumoketus mokescius savo nuožiura naudos valstybe.

Siulome paremti seniausia Lietuvoje baikeriu kluba CRAZY IN THE DARK. Jau nuo 1991 metu propaguojame motociklus ne tik kaip transporto priemones, bet ir kaip gyvenimo buda - laisva, nepriklausoma ir šiek tiek beprotiška.
Pildant formąFR0512 laukuose nurodyti:
1-5 užpildom savo duomenis
6 ataskaitinis mokestinis laikotarpis, t.y. kalendoriniai metai, kuriais išskaičiuoto (mokėtino) pajamų mokesčio sumos dalis prašoma pervesti : pvz. 2010
7prašymo pildymo data (metai, mėnuo, diena)
8 laukelyje pažymima "X" pirminė forma, jeigu prašymas pateikiamas pirma kartą, "X" ženklu pažymima patikslinta forma, jeigu pateikiamas patikslintas prašymas.
9 laukelyje nurodomas paramos gavėjo(ų) eilutės numeris: 1
10 Paramos gavėjo identifikacinis numeris yra :191923393
11Paramos gavėjo pavadinimas: Motociklų klubas "Pašėlę tamsoje"
12 Buveinės adresas: Laisvės pr. 48A, Vilnius
16 Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis (procentais): 2,00

P.S. Daugiau informacijos rasite www.vmi.lt/lt/?itemId=21569

Su nuoširdžia padeka CRAZY IN THE DARK mc

Susitiksim kelyje!